Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Mikulášské nadílky v různých zařízeních dne 5.12.2004

Jak už to tak bývá, vždy na začátku prosince obchází všechny domácnosti Mikuláš s Andělem, aby odměnili hodné děti. Při tomto nelehkém úkolu jim s radostí pomáhají ohavná pekelná stvoření, která se těší na všechna zlobidla.
A tak Mikuláš s Andělem a dvěma čerty zavítali i do Ústavu sociální péče Hajnice - Barevné domky. Čerti, ač se maximálně snažili, nikoho si odtamtud v pytli neodnesli. Hodný Mikuláš a Anděl rozdávali balíčky a sladkosti za nějakou hezkou básničku či písničku a také za slib, že celý příští rok budou všichni hodní. A když se v Hajnici rozloučili, čekalo je po přeletu další příjemné zastavení...
Sdružení pro pomoc mentálně postiženým
V Oranžovém domě v Trutnově se jeho obyvatelé a mnoho dalších kamarádů sešlo v klubovně, kde probíhala "Mikulášská diskotéka", při které všichni napjatě očekávali příchod čertů. A dočkali se! Čerti splašeně vtrhli do místnosti, avšak vlídný Mikuláš si ihned zřídil pořádek. Každý, kdo předstoupil před tuto "nebeskou a pekelnou porotu" předvedl něco, co umí - zpívalo se, říkaly básničky, dokonce se hrálo na harmoniku. Odměnou byl balíček sladkostí i dárkové předměty od firmy Eurotel.
Sdružení pro pomoc mentálně postiženým
Ve spolupráci s Královédvorskou Arnikou se i naši mladí členové v přestrojení za Mikuláše, Anděla a tři čerty, vydali do Léčebny zrakových vad ve Dvoře Králové n.L., kde podle záznamů v pekelné listině odměňovali (i trošku strašili) děti. Za předvední nějaké dovednosti je čekal dárek od sestřiček a vlastnoručně vyrobené překvapení od našich členů.
Sdružení pro pomoc mentálně postiženým
Naše organizace nakoupila sladkosti pro klienty ÚSP Hajnice - Barevné domky a z části zajistila i občerstvení na Mikulášské diskotéce v Oranžovém domě v Trutnově.
Zveřejněno 27.12.2004 v 13:30 hodin