Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

XXI. ročník turnaje ve stolním tenise pro sportovce s mentálním postižením

Na XXI. ročníku republikového turnaje ve stolním tenise pro sportovce s mentálním postižením změřilo své síly v různých kategoriích (dvouhry muži a ženy, čtyřhry muži, mix a unified) 96 sportovců z 35 sportovních klubů.
Celý turnaj se odehrával pod dohledem zkušené rozhodčí Lucie Francové, a proto se v průběhu nevyskytly žádné závažné nedostatky. Zápasy probíhaly ve dnech 8. – 10. 11. 2013 a hrálo se na 8 stolech. Tak jako každý rok, se mohli všichni účastníci plně soustředit na hru a užívat si příjemné atmosféry, která díky sehranému týmu pořadatelů vládla ve sportovní hale. Za předvedené výkony na ně vždy čekalo slavnostní vyhlášení s předáním medailí. Velkou odměnou za sportovní výkony byl i večerní kulturní program.
Slavnostního zahájení se zúčastnila národní ředitelka ČHSO paní Martina Středová a čestný předseda Českého hnutí speciálních olympiád Vlastimil Harapes.
Velké poděkování patří nejen našim dobrovolníkům, ale i našim hlavním sponzorům, mezi které Město Dvůr Králové nad Labem patří. Děkujeme.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Zveřejněno 12.11.2013 v 17:30 hodin