Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Pohádkový les a zábavné odpoledne dne 28.8.2004

Poslední prázdninovou sobotu 28.srpna 2004, jsme ve spolupráci s Mysliveckým sdružením Barchovan Havlovice, pořádali na Tylově paloučku v Havlovicích integrační akci "Pohádkový les a zábavné odpoledne pro všechny".
Sdružení pro pomoc mentálně postiženým
Na startu děti přivítal černokněžník a bílá paní, kteří jim dali soutěžní listinu a vyslali je do pohádkové říše. Tam na děti čekaly různé záludné úkoly, sladké odměny a dárky, ale hlavně pohádkové postavičky. Nechyběl tu Krakonoš, kouzelná babička, hloupý Honza, Šípková Růženka, v rybníčku čekal havlovický vodník, Červená Karkulka, v houští Hejkal z Krákorky, za dubem číhali loupežníci atd. Každá bytost měla pro děti připraven pohádkový úkol i pohádkovou odměnu. A jak už to v pohádkách bývá, i naše pohádka skončila zazvoněním zvonečku u kašpárka a pana krále. Všichni, kteří prošli pohádkovým lesem a splnili všechny úkoly, dostali od pana krále pamětní list, poukázky na limonádu a párek a od kašpárka dárek, který si vylosovali v pohádkové tombole.
Sdružení pro pomoc mentálně postiženým
A to nebylo zdaleka vše. Po celé odpoledne probíhal bohatý doprovodný program s diskotékou, ve kterém vystoupili zpěvák František Nedvěd ml., zpěvačka Helenka Hamplová & host Jirka Pek a kreslíř Jan "Honza" Lušovský. Svou zdatnost si všichni mohli vyzkoušet na lanových aktivitách, prověřit si své znalosti v přírodovědném kvízu v mysliveckém koutku, ochutnat zvěřinové pochoutky, v "rukodělném" stanu se kreslilo, navlékaly korálky, malovalo na obličej,...
Sdružení pro pomoc mentálně postiženým
Celou akci by nebylo možné zajistit bez našich milých sponzorů, kterým patří naše poděkování. Generálním sponzorem byla společnost Provident Financial, dalšími významnými sponzory byly: Obec Havlovice, Restaurace Pálenka Úpice, Krákorka Červený Kostelec, Dobré Bydlo Trutnov, Potraviny Jánošík Havlovice, Řeznictví H+H Hamplová Trutnov, CASIA Trutnov, Velkon Úpice, Pivovar Krakonoš Trutnov, BEAS Hradec Králové, Pekárny a cukrárny Náchod, Pivovar Broumov, M.Karlík Vysoké Mýto, Plzeňský Prazdroj, Delikat Česká Skalice, p.Lelek z Úpice,..
Zveřejněno 15.08.2004