Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

3.magická drakiáda na Zvičině dne 24.9.2004

Vše vypuklo v neděli 3.října odpoledne, kdy se na Zvičině sešlo přes 80 natěšených krotitelů různě cvičených dráčků a draků. Celým odpolednem nás provázel černokněžník Černosvit a čarodějnice ze Svazu čarodějnic ČR.
Laco
Po prezentaci, lékařské kontrole všech dračích krasavců a slavnostním nástupu, nastalo hromadné vypuštění a drezúra již nedočkavých létajících stvoření na provázkách. Odborná porota hodnotila nejrůznější kritéria, diváci svým hlasováním rozhodli, kdo si pro tento rok odnese Cenu diváků - sošku "Putovního draka". Po ukončení letů nastalo slavnostní vyhlášení výsledků a předání diplomů, medailí a spousty cen všem soutěžícím.
Odpoledne příjemně zpestřil i pan Hřebík z Prahy, jehož koníčkem je sestavování říditelných draků. Jednoho takového draka nám nejen přivezl ukázat, ale dokonce jsme si všichni mohli vyzkoušet jeho ovládání.
Sdružení pro pomoc mentálně postiženým
Po celou dobu probíhal doprovodný program na deseti stanovištích, kde děti plnily různé "dračí" úkoly. Občerstvení (čaj a výborné koláče a buchty) zajistily naše hodné maminky. Poslední tečkou k dokonalosti celé akce bylo super počasí, které doslova na poslední chvíli vykouzlila naše meteoroložka, čarodějnice Čarymúra.
Zveřejněno 03.10.2004