Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Rehabilitační pobyt: "Z pohádky do pohádky"

Od 16. do 22. června se autokemp Nesyta proměnil v království pohádek. Vypravilo se sem 26 našich členů z ÚSP v Hajnici, aby společně se svými vedoucími putovali za pohádkami.Sluníčko nás celý týden lechtalo hřejivými paprsky, a tak nic nebránilo tomu, abychom neustále užívali čerstvého vzduchu, šumění lesa, zpěvu ptáčků a poklidné přírody.
Večerníček
Každý den na nás čekala spousta pohádkových úkolů, za které jsme byli odměňováni. Některé večery mezi nás zavítal Večerníček a přinesl s sebou pěknou pohádku, kterou nám zahráli naši vedoucí. A když byl karneval, tak jsme se všichni mávnutím kouzelného proutku převtělili v nejrůznější pohádkové bytosti.
Maškarní ples
Čekal nás také strašidelný Pohádkový les, kde jsme si mohli zatančit s křehkou lesní vílou, vodníkovi jsme pomohli nachytat několik mrštných rybiček, ošklivá čarodějnice nás prohnala kolem perníkové chaloupky a nakonec se ukázalo, že vůbec není zlá, v houští na nás čekal obrovský tříhlavý drak, kterého jsme museli trefit šiškou a také jsme budili tvrdě spící Šípkovou Růženku. Když jsme došli nakonec, tak jak už to v pohádkách bývá, museli jsme zazvonit na veliký zvonec.
Zasloužený odpočinek
Jeden den jsme se vypravili do nedaleké ZOO ve Dvoře Králové. Byl to hezký výlet. Viděli jsme mnoho zajímavých zvířátek, a to nejen z vláčku, který nás povozil po areálu zahrady.
Program byl opravdu nabitý a týden tábora utekl jako voda!
Zveřejněno 22.06.2003