Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Dopoledne plné vody

V sobotu 19. října jsme už po desáté pořádali společné plavání pro lidi s postižením v aquacentru v Hradci Králové s názvem Dopoledne plné vody. Jako obvykle byl o účast na této akci velký zájem, a to hlavně mezi obyvateli Barevných domků Hajnice. Zbytek účastníků tvořili lidé z rodin a asistenti, kteří pomáhali jako doprovod při společné cestě a také při samotném pobytu v bazénu.
I tento desátý výlet za vodou začal oblíbenou jízdou vlakem. Pro mnoho účastníků je to druhá největší událost dne hned po pobytu v aquacentru. Po příchodu do areálu lázní si plavci vybrali své asistenty, poprali se s čipovým systémem v šatnách a pak začala ta pravá vodní šou.
Každý mohl v bazénu předvést své plavecké umění, následně si odpočnout hned v několika vířivkách a pak zkusit svou odvahu jízdou na tobogánu. Bezmála dvě hodiny pobytu v aquacentru byly naplněné hlavně zábavou, sportem a také relaxací. Unavení, ale nadmíru spokojení – tak by se dal charakterizovat pocit většiny plavců.
Děkujeme všem dobrovolníků, kteří dali účastníkům k dispozici své síly a pomocnou ruku. Vodě zdar a na dalším společném plavání nashledanou.

Viktor

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Zveřejněno 20.10.2013 v 17:20 hodin