Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Dopoledne plné vody dne 30. 3. 2013

V sobotu 30. března jsme pro zájemce o sportovní aktivity uspořádali devátý ročník akce s názvem Dopoledne plné vody. Jde o sportovně relaxační dopoledne strávené v hradeckém aquaparku. Účast na něm jsme nabídli lidem s mentálním hendikepem v okolí Trutnova a Dvora Králové nad Labem. Na tuto akci se přihlásilo čtrnáct plavců i neplavců různých věkových skupin. Účastnili se ji přátelé z trutnovského stacionáře, obyvatelé z bývalého Oranžového domu v Trutnově, lidé z Barevných domků Hajnice a také z rodin. Doprovod jim dělali dobrovolníci a rodinní příslušníci.
Cestu většina z nich začala hned ráno na vlakovém nádraží v Trutnově. K putování za vodou totiž patří neodmyslitelně cestování vlakem. Když jsme všichni šťastně dorazili do hradeckého aquaparku a vyřídili nezbytné formality potřebné k vstupu, mohli jsme nabídnout všem účastníkům možnost nerušeného pobytu v „rozbouřených“ vodách.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Jako vždy měla veliký úspěch jízda na tobogánu. Ve velkém bazénu jsme vyzkoušeli umělé vlnobití a svou aktuální plaveckou zdatnost. Odpočinek účastníci trávili ve vířivých bazénech a parní lázni. Pro opravdu zdatné plavce byla připravena návštěva padesátimetrového plaveckého bazénu a skoky ze skokanského můstku.
Zábavy, dovádění a společné pohody bylo na ty dvě hodiny ve vodě i o devátém ročníku mnoho a mnoho. A to je hlavní důvod proč tuto akci v SPMP Trutnov stále pořádáme.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Zveřejněno 07.04.2013 v 13:34 hodin