Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

XIX. ročník republikového turnaje ve stolním tenise ve dnech 11. - 13. 11. 2011

Na XIX. ročníku republikového turnaje ve stolním tenisu pro sportovce s mentálním postižením změřilo své síly v různých kategoriích (dvouhry muži a ženy, čtyřhry muži, mix a unified) 107 sportovců ze 37 sportovních klubů.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Celý turnaj se odehrával pod dohledem zkušeného rozhodčího Josefa Šafaříka, a proto se v průběhu nevyskytly žádné závažné nedostatky. Zápasy probíhaly ve dnech 11. - 13.11.2011 a hrálo se na 8 stolech. Tak jako každý rok, se mohli všichni účastníci plně soustředit na hru a užívat si příjemné atmosféry, která díky sehranému týmu pořadatelů vládla ve sportovní hale. Za předvedené výkony na ně vždy čekalo slavnostní vyhlášení s předáním medailí. Velkou odměnou za sportovní výkony byl i večerní kulturní program.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Slavnostního zahájení se zúčastnila národní ředitelka ČHSO paní Martina Středová a čestný předseda Českého hnutí speciálních olympiád Vlastimil Harapes.
Velké poděkování patří našim hlavním sponzorům, mezi které patří i Město Dvůr Králové nad Labem. Přispělo nám na ceny pro sportovce. Děkujeme.

Jitka

Zveřejněno 15.11.2011