Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Open Skies For Handicapped 25. 6. 2011

V sobotu 25. června pořádaly Letecké služby Hradec Králové a. s. pro lidi s postižením akci s názvem Open Skies For Handicapped 2011. Celá událost zaštítěná ministrem obrany měla za cíl nabídnout lidem s hendikepem neobvyklé setkání s vojenskou, policejní technikou a leteckou technikou.
Prohlídkou mnoha tipů civilních i vojenských dopravních prostředků to ale na hradeckém letišti zdaleka nekončilo. Připraven byl bohatý program. Za všechny můžeme zmínit ukázku jízdy kaskadéra na silniční motorce, leteckou akrobacii, seskoky parašutistů, přehlídku modelů letadel i automobilů...
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
O zábavu se také postaralo několik hudebních skupin, které během dne v areálu letiště na živo zahrály. Celý den byl jako vždy korunován možností bezplatného vyhlídkového letu v jednom ze tří typů připravených letadel. Pro mnoho lidí s hendikepem je to nevšední nabídka a lákavá výzva.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Naše společnost umožnila hned celému autobusu lidí s mentálním postižením (jak z rodin, tak z Barevných Domků Hajnice) přiblížit se letu ptáků při pobytu v oblacích.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Tak jako při minulém ročníku i letos jsme se nazpět do svých domovů vraceli naplněni nevšedními zážitky z naplno prožitého dne. SPMP Trutnov poskytlo pro naše účastníky doprovod a cestu zdarma na místo konání akce i zpět.

Viktor

Zveřejněno 27.06.2011