Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Dopoledne plné vody

V sobotu 26. března proběhlo už páté sportovně relaxační setkání pro lidi s mentálním postižením Dopoledne plné vody. Celou akci pro natěšené plavce, skoro plavce i úplné neplavce připravila naše okresní organizace.
Do hradeckého aquaparku dorazili přátelé z Barevných domků Hajnice, z Oranžového domu v Trutnově, ze Stacionáře pro zdravotně oslabené Trutnov a z rodin. Jízda do Hradce Králové a nazpět je již neodmyslitelně spjatá s vlakem.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Z dopravy se tak stává velice zábavná a oblíbená součást celé akce. Před lázněmi se nás celkem sešlo třicet sedm; z tohoto počtu bylo dvacet tři účastníků a čtrnáct lidí zajišťující asistenci.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Nástrahy v šatnách a souboje s čipy už pro nás nebyly žádným problémem. Vážně je vidět, že v lázních nejsme poprvé a už se tu vyznáme. Nic nám tak nebránilo pořádně si užít vše, co hradecký aquapark nabízí. Znovu jsme mohli všem účastníkům nabídnout pocit volnosti pohybu ve vodě. Náš bezpečnostní standard jednoho asistenta na dva účastníky byl bez problémů naplněn.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
A co říct závěrem? Opět se nám povedlo zprostředkovat pro naše účastníky dvě pohodové hodiny ve vodě a nespočet milých chvilek při společném setkání na cestách. Co víc si přát?

Viktor

Zveřejněno 28.03.2011