Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

"My se duchů nebojíme" dne 1.11.2005

První listopadové odpoledne patřilo Zábavní centrum Zálabí ve Dvoře Králové nad Labem různým strašidlům, krvelačným upírům, duchům a kostlivcům. Sdružení pro pomoc mentálně postiženým, okresní organizace Trutnov, za podpory Města Dvůr Králové nad Labem, tu pořádalo pro lidi s mentálním postižením z různých okolních zařízení sociální péče halloweenskou taneční zábavu s názvem "My se duchů nebojíme".
Na taneční rej strašidel zavítali např. klienti z ústavů sociální péče z Hajnice, Markoušovic, Kvasin, Skřivan, Chotělic, z dětského domova v Dolním Lánově i trutnovského denního stacionáře.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Díky obličejovým barvičkám, bílým hábitům a potemnělé atmosféře se nevinné tvářičky návštěvníků rychle měnily v zombie, drákuly a další postavy se záhrobí, které však nikomu z přítomných nenaháněly strach, i když na první pohled vypadaly děsivě. Nikdo se totiž duchů a dalších nadpřirozených monster nebál, a tak se všichni náramně bavili, tančili, těšili ze setkání s kamarády.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Celé odpoledne rychle uteklo a přiblížil se večer, který předznamenával, že po večeři nastane velké loučení a všichni, plni nových zážitků a dojmů, se budou muset vrátit do svých domovů.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Další nevšední a příjemné odpoledne pro lidičky s mentálním postižením jsme mohli připravit díky pomoci našich členů, dobrovolníků a také výborné spolupráci se Zábavním centrem Zálabí ve Dvoře Králové nad Labem. Celý kolektiv ZC Zálabí nám vycházejí maximálně vstříc! Bezplatně nám opět zapůjčili sál a pro všechny návštěvníky měli připravené sušenky. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Snad se tam všichni opět sejdeme zase na jaře...

Gábina

Zveřejněno 03.11.2005