Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Rehabilitační pobyt Nesytá

Autokemp Nesytá se od 13. do 19.června 2004 proměnil v indiánskou osadu, ve které pobývalo 35 indiánů z ÚSP v Hajnici.
Sdružení pro pomoc mentálně postiženým
Při táborové hře, která se proplétala celým pobytem, jsme plnili různé indiánské úkoly: navlékali jsme indiánské náhrdelníky, sbírali dříví a šišky, tančili kolem ohně s různými hudebními nástroji, po stopách hledali poklad, dokazovali si odvahu při noční hře...
Sdružení pro pomoc mentálně postiženým
A při tom všem jsme nevynechali ani klasické táborové aktivity, program byl opravdu nabitý. Všichni jsme podávali obdivuhodné výkony při sportovní olympiádě, chodili jsme na kratší i delší procházky po okolí, sportovali jsme i odpočívali, opékali buřty, zpívali... Každý večer jsme padli jak mrtví indiáni do postýlek a z našich příbytků nás vytáhlo až ranní sluníčko.
V polovině týdne jsme jeli na výlet do Zoologické zahrady ve Dvoře Králové n.L., kde jsme viděli spoustu zajímavých zvířátek.
Nutno podotknout, že naši velkou pochvalu si zaslouží paní kuchařka, která se o nás po celou dobu starala jako pravá indiánská maminka.
Počasí nám také přálo, takže není nic, na co bychom si mohli alespoň trošku stěžovat. Snad jen kdyby ten čas tak rychle neletěl, protože týden pobytu utekl jako voda!

Gábina

Zveřejněno 21.06.2004