Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Oslava Čarodejnic v Barevných domcích v Hajnici dne 30.4.2009

Jak již bývá dobrý zvykem, 30. dubna 2009, v odpoledních hodinách, slétla se desítka rozcuchaných ženštin a ohyzdných babizen u altánku v Barevných domcích v Hajnici. Tam se již tyčila připravená vatra čekající na vzplanutí, na jejímž vrcholu trůnila jedna z čarodějnic, kterou pro tento účel zhotovili a dokrášlili klienti a pracovnice BD :-)
Nic nebránilo tomu, aby se všichni odpoledne sešli u vyzdobeného altánku a rej čarodějnic mohl vesele začít. Samozřejmě vše odstartovalo zapálení ohně a slavnostní upálení oné osůbky sedící na hranici. A než ta stará madam zcela shořela, pro účastníky magického odpoledne ty divé a otrhané ženy připravily nejen spoustu soutěží, ale i milých odměn. A tak se motalo, házelo, létalo na košťatech, koulely kuželky, prověřovaly znalosti atp. Dokonce si tam jedna ježibaba otevřele své "Vetešnictví", ve kterém se skrývalo nepřeberné množství nejrůznějších pokladů!
výměna žetonů
A když se všichni vydováděli a patřičně jim vytrávilo, nastal čas, kdy každý uchopil do ruky klacek, nabodl buřtíka a už s ním nad ohýnkem otáčel. To byla dobrota! K tomu tekly limonády proudem, takže žízní nikdo netrpěl. A co by to bylo za táborák bez kytary? Společně jsme si zazpívali ty nejznámější pecky! Celé odpoledne se rychle přehouplo do večerních hodin. A i když počasí si s námi trošku zahrávalo a občas nás postrašilo dešťovými kapkami, můžeme na závěr říct, že jsme si ten poslední dubnový den opravdu náležitě všichni užili! Tak zase za rok se tam všichni slétneme!
zpíváme

Gagi

Zveřejněno 30.04.2009