Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Halloweenská taneční zábava dne 4.11.2008

V úterý 4.11.2008 jsme se ve 14 hod. jako již každoročně sešli se svými kamarády z okolních zařízení v Kulturním centru Zálabí ve Dvoře Králové n.L. Tentokrát byla naše zábava zpestřena možností prezentace přítomných zařízení. Jak jsou šikovní naši kamarádi ze Základní školy speciální z Jaroměře, z ÚSP Čtyřlístek Markoušovice a ze Stacionáře "Človíček" z Ústí nad Orlicí jsme viděli při jejich tanečních vystoupeních. Všem učinkujícím fandili i ostatní účastníci naší zábavy - naši členové žijící v rodinách, z ÚSP Barevné domky Hajnice, z Dětského domova v Dolním Lánově, z Denního stacionáře v Trutnově i z DSS Skřivany.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Letošní rok se nás sešlo celkem 186, každý si odvezl na památku malou dýni. K tanci nám hrál již všem dobře známý diskžokej Láďa, který hrál i podle různých přání. Nechyběl ani tradiční řízek, pití i sušenka, kterou nám věnoval nájemce kulturního střediska.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Při ukončení našeho setkání v 18 hod. se většina ujišťovala, zda se za rok zase sejdeme. Všichni odcházeli příjemně unaveni a plni nových dojmů a přátelství.

Jíťa

Zveřejněno 05.11.2008