Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Víkendový pobyt v Hájence na Mostku

Ve dnech 29. - 30. března 2008 se uskutečnila menší akce na Hájence na Mostku za účelem oslav členů našeho sdružení. Nebylo toho málo, hned dvoje narozeniny a čtvery svátky! Pozvání přijalo pět kamarádů z Oranžového domu Trutnov a jeden z ÚSP Hajnice a ještě několik kamarádů dobrovolníků.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Oslava v duchu "pyžamové párty" vypukla už v brzkých odpoledních hodinách, to abychom pak znaveni mohli dotancovat přímo do postele. Po celou dobu jsme se výborně bavili zpíváním a povídáním vzkazů do mikrofonu, pantomimickou hrou předvádějící známé TV pořady a samo sebou nekonečným tancem.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.
Večer nám byl zpestřen scénkou o výcviku nevycvičitelných psíků, která nám odhalila skutečnost o psím životě. Po náročných oslavách jsme si dopřáli o trochu delší ranní stávání. Byl jarní slunečný den, a tak jsme se vydali prozkoumat krásy okolí hájenky. V lese jsme načerpali energii a z posledních zbytků sněhu si zahráli kouličkovanou. Po návratu na Hájenku jsme u kafíčka ochutnali dortíky oslavenců a shlédli vydařené fotky z předešlého večera.
Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR,o.s.

Pavlínka L.

Zveřejněno 07.04.2008 v 20:01 hodin