Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Pohádkový les a zábavné odpoledne dne 27.8.2005

27.srpna 2005 jsme již podruhé pořádali ve spolupráci s Mysliveckým sdružením Barchovan na Tylově paloučku v Havlovicích integrační akci nazvanou "Pohádkový les a zábavné odpoledne pro všechny".
Pro děti z širokého okolí i lidičky s mentálním postižením byla připravena nevšední cesta pohádkovou říší a bohatý doprovodný program. Děti se setkaly s nejrůznějšími pohádkovými bytostmi (např. Červená Karkulka, Šípková Růženka, vodník, Hejkal, Krakonoš, Dlouhý, Široký a Bystrozraký a mnoho dalších) a ti jim za splnění úkolů rozdávaly sladkosti a odměny.
V areálu bývalého přírodního divadla probíhal doprovodný program s diskotékou a různými soutěžemi, opékání párků, ve výtvarném stanu čekali veselí klauni s prstovými barvičkami, korálky, sádrovými zvířátky, omalovánkami. Pro zájemce tu byli k dispozici dva zkušení malíři, kteří obličejovými barvami vykouzlili na tváře dětí různá umělecká dílka.
Letošní ročník jsme obohatili výstavou fotografií ze života klientů Ústavu sociální péče Hajnice - Barevné domky a také projížďkou na koních.
Díky milým sponzorům a řadě ochotných dobrovolníků se nám opět podařilo připravit pro děti pěkné rozloučení s prázdninami plné pohádek, sladkostí, odměn, dárečků, radosti, štěstí a spokojenosti.
Mezi naše sponzory patřily: Provident Financial, s.r.o., obec Havlovice, Potraviny Jánošík Havlovice, James Cook Languages, s.r.o., Praha, Elstar, s.r.o. Dvůr Králové n.L., Albrecht - plynová zařízení, spol.s r.o., Mostek, Krákorka, a.s., Červený Kostelec, BP Lumen Úpice a mnoho dalších. Všem sponzorům i těm, kteří se podíleli na realizaci celé akce, upřímně děkujeme.
Zveřejněno 28.08.2005