Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Rehabilitační pobyt na Nesytě 12.-18.6.2005

Týden od 12. do 18. června 2005 jsme strávili již poněkolikáté v Autokempu Nesytá. Tábora se zúčastnilo 30 lidí s mentálním postižením (26 uživatelů služeb ÚSP Hajnice - Barevné domky, 3 z ÚSP Čtyřlístek - Markoušovice a 1 žijící trvale v rodině).
opékáme
Pro letošní rok jsme si tématem celotáborové hry zvolili "putování za zvířátky". Každý den jsme plnili různé úkoly se zvířecí tématikou a zvířátka nás provázela celým pobytem.
průvod zvířátek
Jeden den jsme se vypravili po stopách medvěda, který se v noci vkradl do tábora a odnesl nám spoustu dobrot, které si schoval do své skrýše. Hledali jsme krmelce v lese a povídali si o krmení zvířátek v zimě, v polovině pobytu jsme se vydali na návštěvu afrických zvířátek do ZOO ve Dvoře Králové n.L.
ZOO
Vyráběli jsme si různá zvířátka z přírodnin, papíru,malovali sádrová zvířátka, kreslili obrázky a hráli různé hry.
vyrábíme
Samozřejmě nechyběla ani sportovní táborová olympiáda, noční hra, táboráky s opékáním buřtů a zpíváním při kytaře, diskotéky se soutěžemi, rozlučkový večírek s ohňostrojem apod.
olympiáda
Protože nám počasí přálo, trávili jsme maximum času na čerstvém vzduchu. Kratší i delší procházk jsme si zpestřovali různými hrami, ke sportovnímu vyžití jsme využívali také prostranství přímo v areálu, kde jsme hráli ping-pong, petanque, kuželky, fotbal apod.
na výletě
Pro všechny to byl krásný a příjemně prožitý týden v klidné přírodě. Tak snad se tam za rok zase všichni vypravíme!
lesní diplom
Zveřejněno 20.06.2005