Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Koncert "Chceme žít s vámi" dne 12.4.2005

Dne 12.dubna jsme pořádali pro obyvatele ÚSP Hajnice i naše členy z rodin výlet do Prahy, kde Nadace Nova ve spolupráci s televizí Nova pořádala již 10.ročník charitativního koncertu "Chceme žít s vámi", který je určen pro lidičky s mentálním postižením.
vyjíždíme
Letošní koncert se konal v Sazka Aréně a zúčastnily se ho tisíce lidí ze 140 ústavů sociální péče z celé České republiky.
vstupenka
Ihned po vstupu do Arény všichni obdrželi tašku, ve které se skrývalo tričko (letos zelené barvy) s logem a drobné občerstvení (pití a sušenky).
tanec
V tříhodinovém nabitém programu, který moderovali Adéla a Dalibor Gondíkovi, se vystřídalo mnoho zajímavých zpěvaček, zpěváků i hudebních skupin. Všichni umělci vystoupili bez nároku na honorář.
Gondíci
Zazpívat přišli např. Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Iveta Bartošová, Heidi Janků, Petr Muk, Michal David, někteří finalisté loňské soutěže Česko hledá Super Star (Sámer Issa, Martina Balogová a Tomáš Savka) či kapely Olympic a Maxim Turbulenc.
H.Zagorová
Tečkou za krásným odpolednem bylo množství nafouknutých balónků, které se na závěr sneslo od stropu k zemi a slavnostní ohňostroj.
zakončení
Zveřejněno 16.04.2005