Hlavní menu


Kontaktní údaje:

SPMP ČR pobočný spolek Dvůr Králové n. L.
Mgr. Jana Čudejková
Rooseveltova 315
544 01 Dvůr Králové n/Labem

email: spmp.dvurkralove@seznam.cz

Číslo bankovního účtu:
129803808/0300

Z tiskových zpráv a článků

Společenský ples
V úterý 15. března 2016 jsme se opět sešli se svými kamarády na Společenském plese.
Aktivity našich členů ze Stacionáře v Trutnově
Naši členové navštěvující denní stacionář v Trutnově jsou pod vedením svých vychovatelů velmi aktivní a níže uvedu pouze aktivity, na které jsme finančně přispěli.
XXIII. ročník turnaje ve stolním tenise pro sportovce s mentálním postižením
Ve dnech 13. - 15. 11. 2015 jsme pořádali v rámci Českého hnutí speciálních olympiád turnaj ve stolním tenise. Celý turnaj probíhal díky vstřícnosti vedení ZŠ Strž v jejich prostorách.
Halloweenská diskotéka
V úterý 4. 11. 2015 jsme se opět sešli v ZC Zálabí na Halloweenské diskotéce.
Sportovně-rehabilitační pobyt
Ve dnech 15. - 26. 8. 2015 jsme pořádali v Horním Starém Městě pod Sněžníkem sportovně-rehabilitační pobyt pro táborníky z celé ČR.
V úterý 14. 4. 2015 jsme se na přání účastníků Společenského plesu opět sešli v ZC Zálabí, tentokrát při jarní diskotéce.
V úterý 3. 3. 2015 za námi přijelo 206 kamarádů se svými 69 doprovody na tradiční ples, který díky vstřícnosti pana Ivana Manna pořádáme v ZC Zálabí. Bylo zastoupeno 16 zařízení z blízkého a širšího okolí.
V. Společenský ples dne 4. 3. 2014
Dne 4. března 2014 se v Zábavním centru Zálabí ve Dvoře Králové nad Labem uskutečnil v odpoledních hodinách již V. Společenský ples. Tento ples je určen pro osoby s mentálním, tělesným či kombinovaným postižením z okolních sociálních, zdravotnických a školských zařízení. ...
Maškarní karneval v Malých Svatoňovicích dne 22. 2. 2014
Devatero pohádek aneb vodnický sraz nejen pro vodníky
XXI. ročník turnaje ve stolním tenise pro sportovce s mentálním postižením
Na XXI. ročníku republikového turnaje ve stolním tenise pro sportovce s mentálním postižením změřilo své síly v různých kategoriích (dvouhry muži a ženy, čtyřhry muži, mix a unified) 96 sportovců z 35 sportovních klubů.
Halloweenská taneční zábava
V úterý 5. listopadu jsme se sešli se svými kamarády na diskotéce v úctyhodném počtu 236 tanečníků. Přijeli za námi z Benešova u Semil, České Skalice, Dolního Lánova, Chlumce n. C., Nové Paky, Skřivan, Trutnova, Vrchlabí, Markoušovic, Slatiňan, z Jaroměře, z Jičína a Dvora Králové. ...
Dopoledne plné vody
V sobotu 19. října jsme už po desáté pořádali společné plavání pro lidi s postižením v aquacentru v Hradci Králové s názvem Dopoledne plné vody. Jako obvykle byl o účast na této akci velký zájem, a to hlavně mezi obyvateli Barevných domků Hajnice. Zbytek účastníků tvořili lidé z rodin a asistenti, k ...
Pohádkový les a zábavné odpoledne pro všechny
V sobotu 31. srpna 2013 se na Tylově paloučku v Havlovicích podeváté konal Pohádkový les a zábavné odpoledne pro všechny. Jako vždy ho pořádala Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, o. s., okresní organizace Trutnov. Cílem této akce bylo provést účastníky pestrou cestou skrz Pohád ...
Ve dnech 26. 7. - 8. 8. jsme pořádali sportovně rehabilitační pobyt pro lidi s mentálním postižením z celé ČR.
Open Skies For Handicapped 23. 6. 2013
I letos jsme se vydali na akci, která se nám líbila již v letech předešlých.