129803808/0300

Hodnocení činnosti v roce 2001

I letos jsme tradičně navštívili Matějskou pouť v Praze, kdy se nejen naši členové, ale i ostatní lidé s mentálním postižením mohli bezplatně povozit na různých atrakcích.
Z dalších akcí, kterých jsme se zúčastnili, jmenujme alespoň ples pořádaný ÚSP v Chotělicích, pořádali jsme ve spolupráci ÚSP Hajnice Country ples.
Na výtvarné soutěži "Paleta" , která se koná v Solnici, se nejlépe umístila Kamila Gilarová, která svým šitým jehelníčkem ve tvaru myšky získala 2.místo.
Někteří z našich členů se zúčastnili Abilympiády, kde se nejlépe umístil Láďa Kolařík na 4.místě. Jeho úkolem bylo navlékat korále za dodržení daného pravidla.
V květnu jsme se zúčastnili na Radnici ve Dvoře Králové n.L. malování s malířem Jiřím Vydrou, který žije a tvoří ve Svaté u Berouna. Přechodný atelier má na dětské onkologii v Praze - Motole.
Ve dnech 1.-17.8.2001 jsme pořádali pro lidi s mentálním postižením z celé republiky sportovně-rehabilitační tábor v Rekreační chatě Klučanka v Dědově, kterého se zúčastnilo 10 našich členů.
Ze sportovních akcí bych ráda uvedla Celostátní cyklistické závody ve Štemberku ve dnech 30.8.-1.9.2001, při kterých nás reprezentovali 4 závodníci a obsadili ve svých kategoriích většinou první místa.
Další velkou akcí byly závody v přehazované dne 7.9.2001 v Kvasinách. Ve skupině muži i unifed obsadili naši sportovci vždy pěkné 3.místo a vyhráli krásné (a dobré) dorty.
Ve dnech 13.-18.11.2001 jsme v rámci Českého hnutí speciálních olympiád pořádali spolu se Sportovním klubem Klokani Hajnice Republikový turnaj ve stolním tenise.
Ani letos nezapomněl Mikuláš s čertem a andělem navštívit obyvatele ÚSP Hajnice. Všem přinesl mnoho sladkostí a jistě nezapomenutelný zážitek.
Zveřejněno 08.03.2005 v 13:54 hodin